Uroczystości

Chrzciny, komunie, bankiety

Chrzciny, komunie, bankiety

Apartamenty Rondo to idealne miejsce na organizację uroczystości rodzinnych, komunii,  wieczorów panieńskich i innych przyjęć okolicznościowych. O organizację przyjęcia na najwyższym poziomie zadba nasza profesjonalna obsługa, która dołoży wszelkich starań, by uroczystość była idealna.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu + 48 91 48 30 502 lub osobiście w naszym biurze przy ul. Piastowskiej 35 w Świnoujściu.

Możemy przygotować przyjęcie od kilku do 80 osób. W okresie wiosny i lata zapraszamy do ogródka letniego przed Rondo Ristorante lub na taras widokowy znajdujący się na najwyższej kondygnacji budynku.Wesela

Apartamenty Rondo idealne miejsce dla tych, którzy chcą uczcić najważniejszy dzień w życiu w wyjątkowym miejscu. Pragniemy spełnić marzenia Młodej Pary o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, wspominanym przez wszystkich gości i dopracowanym w każdym szczególe. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące organizacji przyjęcia.

Pomożemy w organizacji pokazów sztucznych ogni, pokazów barmańskich, zadbamy o opiekę nad dziećmi, skontaktujemy z dekoratorami i zespołami muzycznymi.

Możemy przygotować przyjęcie od kilku do 80 osób. W okresie wiosny i lata zapraszamy do ogródka letniego przed Rondo Ristorante lub na taras widokowy znajdujący się na najwyższej kondygnacji budynku.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 91 48 30 502 lub bezpośrednio w naszym biurze przy ul. Piastowskiej 35 w Świnoujściu.

ślub wesele, sala weselna, sala na wesele

+48 604 498 813